ДРУЗІ, АКТИВНО РОЗПОЧАТО РЕФОРМУ КМДА "ЧЕСНА ПАРКОВКА"

Прозорі умови для ведення бізнесу – це гарантія для конкурентної роботи підприємців у столиці та надходжень до бюджету міста.

Про це мер Києва заявив перед голосуванням у Київраді за проект рішення щодо передачі в управління парковок через систему Prozzoro.

Повідомляємо, що Ви можете брати учать від КП "Київтранспарксервіс" в електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі на продаж прав на облаштування паркомісць, а дію всіх корупційних «попередніх договорів» припинено повністю!

Прописано чіткий механізм розрахунку винагороди оператора для парковок (аукціонів з продажу прав на експлуатацію майданчика для паркування транспортних засобів)

Оновлений пункт Регламенту: 9.10. У випадку проведення аукціонів з продажу прав на експлуатацію майданчика для паркування транспортних засобів, стартовою ціною лоту може вважатись сума коштів за одне паркомісце за 1 день, зазначене в оголошенні.

У випадку проведення електронних аукціонів з продажу прав на експлуатацію майданчика для паркування транспортних засобів, коли стартовою ціною лоту вважається сума коштів за одне паркомісце за 1 день, винагорода оператора розраховується від фактичної річної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору (у разі його наявності). У випадку якщо термін дії такого договору складає менше 12 місяців, винагорода оператора розраховується від фактичної ціни договору з урахуванням одноразового платежу за право укладання договору.

Формула розрахунку ціни договору(для договору на 1 рік чи більше): ціна за 1 місце* кіл-сть місць * кіл-сть днів в поточному році *110%

Для торгів де термін дії договору більше 1 року для розрахунку використовуємо 365 днів.

Зверніть увагу, що винагорода розраховується з річної ціни договору. (навіть якщо аукціон був на 2 чи 3 роки)

Комісія майданчику 5% від річної вартості

Наприклад: аукціон на 40 паркомісць, переможна ставка 39 грн/місце, термін договору 3 роки. Ціна договору: 40*39*365*110% = 626 340 грн (ціна договору) 626 340 *5% = 31 317 грн комісія майданчику.

Формула розрахунку ціни договору (для договору менше ніж 1 рік): ціна за 1 місце* кіл-сть місць * фактична кіль-сть днів (дії договору) *110%


По всім питанням участі в аукціонах:

Проектний менеджер - Давигора Людмила (097)887-58-22