3 січня 2019 року

Зміни в формуванні платежів по Малій Приватизації 2019

Розмір реєстраційного внеску з 01.01.2019 р. змінюється і складатиме 834,60 грн.

Сума залежить від дати розміщення пропозиції, а не від дати публікації оголошення.

(реєстраційний внесок - сума коштів у розмірі 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року - для об’єктів малої приватизації (10 мінімальних заробітних плат - для об’єктів великої приватизації), що вноситься за реєстрацію заяви на участь у приватизації потенційним покупцем об’єкта великої приватизації на відповідний поточний рахунок органів приватизації, а потенційним покупцем об’єкта малої приватизації - на відповідний рахунок оператора електронного майданчика, який протягом п’яти робочих днів з дня проведення аукціону зараховує їх до державного або місцевого бюджету)


Джерело: Закон України "Про приватизацію державного і комунального майна" № 12 від 18.01.2018 р.


3 грудня 2018 року

Організація електронних аукціонів по оренді вагонів Укрзалізниці

(алгоритм дій)Джерело: https://info.uz.ua/news/ukrzaliznitsya-planue-ogol...29 листопада 2018 року


Шановні партнери!

Відповідно до підписаного ДК "Укроборонпром" та ДП "Prozorro.Продажі" Меморандуму щодо співпраці у побудові прозорої та ефективної системи реалізації майна від 29 жовтня 2018 року.
Рішенням відбору майданчиків було проведення відкритого конкурсу з відбору електронного торговельного майданчика із закупівель, який замінить різні майданчики, які зараз використовуються на підприємствах.
Повідомляємо, що майданчик Open Tender (ТОВ "Юкрейн Проперті Групп") входить до 10 майданчиків організаторів.
Відповідно до цього Ви можете прийняти участь по всім електронним аукціонам які будуть виставлені від всіх державних підприємств що входять в концерн ДК "Укроборонпром".5 вересня 2017 року

Семінар - тренінг від електронного майданчика

"OPEN TENDER"

Сьогодні, 5 вересня представники електронного майданчика "OPEN TENDER" провепи в Ужгороді безкоштовний навчальний семінар для розпорядників бюджетних коштів, суб'єктів господарської діяльності. 3 привітальним словом до учасників семінару звернувся директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації. Теоретичний екскурс та практичне застосування системи PROZORRO ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ на прикладі роботи електронного майданчика "OPEN TENDER" (TOB "Юкрейн Проперті Групп") провів менеджер проекту Хандога Микола.
Також менеджером проекту ПРОЗОРРО ПРОДАЖІ Державне майно Стратієнко Оксаною було представлено електронний торгівельний майданчик «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ» (ТОВ «Юкрейн Проперті Групп»), який є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO SALE». Учасники мають змоry прийняти участь у продажу активів банків, які знаходяться на стадії ліквідації у ФГВФО. та продажу державного майна, державних підприємств й організацій. Через фонд гарантування вкпадів фізичних осіб Ви маете змоry придбати такі активи, як нерухомість (земельні ділянки. будинки, квартири, нежитлові приміщення); автотранспорт; банківське обладнання; право вимоги за кредитними договорами (у цих торгах тепер можуть брати участь фізичні та юридичні особи). При продажу майна державних підприємств й організацій є можливість придбати: нерухомість (земельні ділянки, будинки, квартири, нежитлові приміщення); автотранспорт; активи державних підприємств; сировину та неліквідну продукцію.

Продаж лотів від благодійного фонду імені Св. Луки

11 липня 2017 року

Благодійний фонд імені Св. Луки у рамках проекту "Місяць доброти" збирає кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень для дітей через продаж дуже цікавих лотів. Наприклад, вечеря з міністром юстиції Павлом Петренком. Переможцем в цьому аукціоні став наш участник! Сам аукціон був дуже напруженим, адже бажаючих повечеряти з міністром чимало. Наразі кошти від продажу лоту підуть на допомогу дітям, які цього потребують.

Весь колектив електронного майданчика «Open Tender» щиро вітає переможця та бажає гарно провести час за вечерею з Павлом Петренко.
Закликаємо приймати участь у проекті "Місяць доброти", щоб допомогти дітям отримати шанс на життя!
Продаж державного майна

4 липня 2017 року


Нещодавно електронний торгівельний майданчик «Open Tender» провів свій перший продаж державного майна у пілотному проекті "Прозорро державне майно" . Лот не великий, але це тільки перший крок до плідної співпраці, корисних здобутків, безцінного досвіду. Сподіваємось, що це стане гідним стартом у подальшому професійному житті всіх співробітників електронного торгівельного майданчика «Open Tender».

Запрошуємо до співпраці, завжди до ваших послуг!


Проект "Місяць доброти"

1 травня 2017 року


Електронний торгівельний майданчик «Open Tender» підключається до проекту місяць доброти до Дня Захисту дітей. З 1 травня до 1 червня ми будемо проводити благодійні аукціони для збору коштів на апарати штучної вентиляції легень VS300 в дитячі операційні Інститут Нейрохірургії!


Фото Max Nefyodov.Міжнародне свято "День Матері - Землі"

22 квітня 2017 року


Молодий та амбіційний колектив компанії «Open Tender» дбає не тільки про своїх клієнтів, а й про навколишнє середовище.

Долучившись до міжнародного свята «Дня Матері-Землі», що відбулося 22 квітня, найактивніші співробітники електронного майданчика «Open Tender» організували суботник, де прибирали сміття та посадили декілька дерев. Зокрема дві чудові яблуньки.


Директор компанії Віталій Козлов особисто підготував місце висадки дерев та активно приймав участь у суботнику.


Сподіваємося, що ініціатива співробітників «Open Tender» стане гарним прикладом для наслідування, а посаджені дерева подарують багато смачних плодів.