26 червня 2019 року

Регламентні роботи з 18-00 до 19-00

Шановні партнери!

Повідомляємо, що 26,06,2019 року електронним майданчиком "OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ" будуть проводитись регламентні роботи.

Керуючись діючим Регламентом ЕТС І та ЕТС ІІ пунктом 5.6.5. Оператор зобов'язаний: "Забезпечити технічну можливість та рівний доступ для організаторів та/або користувачів та/або учасників, в тому числі, до інформації про проведення електронних аукціонів в ЕТС, а також доступність сервісу, що полягає у наданні можливості для користувачів вчиняти дії в ЕТС згідно з Регламентом ЕТС. У випадку тимчасової відсутності такого сервісу в робочі дні з 9-00 до 18-00 з причин проведення невідкладних технічних робіт - розмістити відповідне оголошення на електронному майданчику не пізніше 2 (двох) годин до початку таких робіт з обов’язковим інформуванням учасників, зареєстрованих на такому електронному майданчику електронною поштою. "

Просимо заздалегідь сформувати ставки та завантажити документи аби знизити всі ризики невідправлення ставок до бази ЦБД.

Дякуємо за розуміння.

05 червня 2019 року

Прозорро.Продажі розпочинає співпрацю з Держлісагентством

Джерело: https://prozorro.sale/news/prozorroprodazhi-rozpochinaye-spivpracyu-z-derzhlisagentstvom

Друзі, ви довго на нього чекали, а ми обіцяли, що він все ж таки стане прозорим. Зустрічайте ліс на аукціонах ProZorro.Продажі!

Сьогодні ми підписали Меморандум про співпрацю з Державне агентство лісових ресурсів України. Відтепер ринок матиме чесний і конкурентний доступ до ресурсів і прозору інформацію про ціни та обсяги української деревини.

17 травня 2019 року

Внесення змін до Регламенту ЕТС Прозорро.Продажі ЦБД2 від 17 травня 2019 року

Шановні партнери,

Прошу прийняти до відома зміни що внесені від 17 травня 2019 року в Регламент роботи ЕТС Прозорро.Продажі ЦБД2 згідно наказу № 22 або ж в розділі "Користувачам"

Ключові зміни, які Вам необхідно враховувати:
Змінено мінімальний гарантійний внесок від 5 до 10 % від стартової ціни.
Пункт 6.2: Мінімальний об'єм необробленої деревини для оголошення торгів визначенний на рівні 300 кубічних метрів. У разі невідповідності лоту вимогам Регламенту, адміністратор здійснює дії, передбачені пунктом 7.30 Регламенту
Пункт 7.29: змінено кількість днів на укладання договору для переможця аукціону до 18 робочик днів робочих днів з дня наступного за днем формування протоколу електронного аукціону.
Уніфікована система взаєморозрахунків між майданчиками:
Пункт 9.2 регламентує порядок розрахунків між майданчиками для продажу активів
Пункт 10.3 для оренди активів
Пунтк 11.3 - для продажу активів приватної форми власності16 травня було зроблено 1 крок по боротьбі за ринок банкрутства

16 травня на прес-конференції обговорювались перспективи розробки процедур продажу майна згідно нового Кодексу з процедур банкрутства. У прес-конференції взяли участь: Олег Падалка, голова Асоціації «Біржові та електронні майданчики»; Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України; Олексій Соболев, в.о. директора ДП “Прозорро.Продажі”; Юліан Хорунжій, член правління Асоціації правників України та В’ячеслав Лисенко, координатор комітету з питань правового забезпечення та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України.

З деталями зустрічі можете ознайомитись тут>>>

15 травня 2019 року

Продажа ДК 021:2015: 03413000-8 — Паливна деревина через систему Прозорро

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам про те що 23 та 27 травня 2019 року відбудуться пілотні аукціони з продажу обробленої деревини Огляд аукціонів на ProZorro.Продажі

По всім питанням участі в аукціонах звертайтесь до спеціалістів майданчика за детальними роз'ясненнями!

07 травня 2019 року

Держрибагентство та ДП “Прозорро.Продажі” підписали Меморандум про співпрацю

Джерело: https://prozorro.sale/news/derzhribagentstvo-ta-dp-prozorroprodazhi-pidpisali-memorandum-pro-spivpracyu

Продовжуємо відкривати нові горизонти прозорості!

Сьогодні ДП “Прозорро.Продажі” підписали Меморандуму про співпрацю з Держрибагентство України. З метою запровадження в Україні ефективної та прозорої системи реалізації прав на вилов водних біоресурсів. А також розвитку в цій сфері добросовісної конкуренції і запобігання проявам корупції шляхом реалізації даних прав через систему Прозорро.Продажі.

"Чесний доступ до природних ресурсів - один з наших пріоритетів. У нашій системі вже проводяться аукціони з надрокористування. Тепер ProZorro.Продажі забезпечить конкурентний та публічний доступ українських та іноземних інвесторів до використання водних біоресурсів і права промислового вилову риби"


27 квітня 2019 року

Зі світлим святом Великодня!

Шановні партнери!
Електронний майданчик OPEN TENDER вітає Вас зі світлим святом Великодня.
Ми раді працювати та розділяти наші перемоги з Вами.

Тому, нехай це свято подарує нам віру в перемогу добра, дасть натхнення досягати нових висот, а серце наповнить миром та злагодою.


26 квітня 2019 року

Рада ухвалила закон про "зелені" аукціони

Джерело:

  1. https://www.facebook.com/Prozorro.sale/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAqN90L6-kGTOXOk8EJIidN3suavef2kU6R_okacR_xBkr5Wya_psLVuX9k4-J9-UVlFvlHaO9askic
  2. https://gordonua.com/ukr/news/politics/-rada-prijnjala-zakon-pro-zelenih-auktsionah-915484.html

“Зеленим” аукціонам таки бути прозорими!

Друзі, 25,04,2019 р. Верховна Рада прийняла закон #8449-д від 05.12.2018, який регламентує впровадження аукціонної системи підтримки альтернативної енергетики замість існуючого підходу застосування “зеленого”тарифу.

Згідно із законом, нинішня система підтримки суб'єктів господарювання "зеленими" тарифами буде діяти до 2030 року

Документ передбачає впровадження "зелених" аукціонів із 2020 року й обов'язкову участь у них інвесторів сонячних електростанцій потужністю більше ніж 1 МВт та вітроелектростанцій потужністю більше ніж 5 МВт.

Пропонують знизити чинний "зелений" тариф для сонячних електростанцій до 2020 року на 25%, а у 2021–2023 роках – на 2,5% щорічно.

Для вітрових електростанцій потужністю більше ніж 2 МВт тариф пропонують знизити до 2020 року на 10% без подальшого щорічного зниження.

Тариф на енергію з біомаси та біогазу запропоновано зберегти на нинішньому рівні.

Для домашніх сонячних електростанцій потужністю до 50 кВт тариф планують знизити на 10% до 2020 року.

Як повідомляє прес-служба Держенергоефективності з посиланням на главу відомства Сергія Савчука, система "зелених" аукціонів дасть змогу:

  1. установити реальну справедливу ринкову ціну на "чисту" електроенергію;
  2. здешевити вартість "зеленої" електроенергії для кінцевих споживачів;
  3. створити конкуренцію між гравцями ринку;
  4. урегулювати планування бюджету;
  5. надати гарантії інвесторам та фінансовим установам щодо реалізації проектів.

"Зелений" тариф в Україні застосовують до електростанцій, які працюють на поновлюваних джерелах енергії. 4 грудня 2018 року комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проголосував за внесення до парламенту законопроекту щодо впровадження нового порядку підтримки відновлювальної енергетики. 20 грудня парламент підтримав проект закону №8449-д у першому читанні.

Передбачають, що виробники пропонуватимуть на аукціонах найнижчу ціну за "зелену" електроенергію і конкуруватимуть між собою, щоб зменшити витрати споживачів на поридбання електроенергії.
24 квітня 2019 року

!!!Наша маленька перемога!!!

Згідно опитування від Комітет АПУ з конкурсного права "НА БАЗІ ЯКОЇ СИСТЕМИ ВИ ВВАЖАЄТЕ ЗА ДОЦІЛЬНЕ ОРГАНІЗУВАТИ ТОРГИ АКТИВАМИ БОРЖНИКІВ-БАНКРУТІВ" (https://www.facebook.com/InsolvencyUBA/posts/2270155299907179?__tn__=H-R) система Prozorro.Продажі зайняла лідируючу позицію в співвідношенні до системи СЕТАМ 54/46

Далі нас чекає не мало роботи, але крок за кроком ми наближаємось до своєї цілі!!!!


22 квітня 2019 року

Опитування для розвитку системи Прозорро.Продажі. "НА БАЗІ ЯКОЇ СИСТЕМИ ВИ ВВАЖАЄТЕ ЗА ДОЦІЛЬНЕ ОРГАНІЗУВАТИ ТОРГИ АКТИВАМИ БОРЖНИКІВ-БАНКРУТІВ"

https://www.facebook.com/InsolvencyUBA/posts/2270155299907179?__tn__=H-R
⚠️⚠️⚠️ УВАГА⚠️⚠️⚠️
!!!ОПИТУВАННЯ від Комітет АПУ з конкурсного права!!!

Комітет АПУ з конкурсного права вітає підписання Президентом України Кодексу з процедур банкрутства!

Наш комітет останні роки був ключовим майданчиком, в рамках якого відбувалася широка професійна дискусія щодо майбутнього формату і безпосередньо тексту Кодексу - спільно з іншими інституціями та експертами.

Сьогодні обов’язком правничої спільноти є повернутися до формату широкого обговорення вже конкретних питань, пов’язаних з впровадженням Кодексу в життя. Зокрема, найактуальнішими є три питання:

1. Саморегулювання арбітражних керуючих ⁉️
2. Державне регулювання професії ⁉️
3. Реалізація майна у процедурах банкрутства ⁉️

Незабаром Комітет розпочне проведення низки відкритих засідань задля обговорення кожного з цих питань. Слідкуйте за оголошеннями та новинами на сайті АПУ та сторінці Комітету АПУ з конкурсного права в Facebook.

Тим часом, не відкладаючи «на потім», ми стартуємо серію онлайн-опитувань професійної та експертної спільноти. Гугл-форму Ви можете за заповнити за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfxMTcxtXnXVMaf0…/viewform…

Наразі запрошуємо Вас проголосувати ТУТ. Перше питання звучить так:

НА БАЗІ ЯКОЇ СИСТЕМИ ВИ ВВАЖАЄТЕ ЗА ДОЦІЛЬНЕ ОРГАНІЗУВАТИ ТОРГИ АКТИВАМИ БОРЖНИКІВ-БАНКРУТІВ

https://www.facebook.com/InsolvencyUBA/posts/2270155299907179?__tn__=H-R


19 квітня 2019 року

Оновлення Регламенту ЕТС ЦБД2

Шановні партнери!
Як повідомлялось раніше - сьогодні відбулось оновлення Регламенту ЕТС.
  1. https://docs.google.com/document/d/1iQ4lTWf3XLeNQZXZMj2fKqh6ADs9bHhqKCIB-HmdfyE/edit
  2. https://eauction.open-tender.com.ua/pages/info/regulations_cdb2
  3. https://eauction.open-tender.com.ua/pages/info/rates

Основні зміни в Розділі 9. Порядок розрахунків, сплати та повернення гарантійних внесків

"Оператор, через електронний майданчик якого надано найвищу цінову пропозицію, не пізніше 3 (трьох) робочих днів з моменту публікації договору купівлі-продажу/оренди (договору, на підставі якого буде передане право) відповідного лоту в ЕТС, вираховує із суми гарантійного внеску, внесеного переможцем електронного аукціону, плату за участь (винагороду), у розмірі, що становить (з урахуванням податку на додану вартість):

1) у разі, коли ціна продажу лоту становить понад 64 000 тис. гривень, - 1,5 відсотка ціни продажу лоту;

2) у разі, коли ціна продажу лоту становить від 4 000 до 64 000 тис. гривень, - 3 відсотка ціни продажу лоту;

3) у разі, коли ціна продажу лоту становить до 4 000 тис. гривень, - 4,5 відсотка ціни продажу лоту;

У випадку проведення електронних аукціонів з продажу майна АТ “Укрзалізниця” плата за участь (винагорода) встановлюється у розмірі 1 (один) відсоток від ціни продажу майна АТ “Укрзалізниця”, встановленої за результатами електронного аукціону з урахуванням податку на додану вартість.

У випадку проведення електронних аукціонів з продажу майна АТ КБ «ПРИВАТБАНК» плата за участь (винагорода), яка підлягатиме сплаті учасником, у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між оператором електронного майданчика та учасником у наступному розмірі (з урахуванням податку на додану вартість):

1) у разі, коли ціна продажу лоту становить понад 64 000 тис. гривень, - 1,5 відсотка від ціни продажу лоту;

2) у разі, коли ціна продажу лоту становить від 4 000 до 64 000 тис. гривень, - від 1,5 відсотка до 3 відсотків від ціни продажу лоту;

3) у разі, коли ціна продажу лоту становить до 4 000 тис. гривень, - від 1,5 відсотка до 4.5 відсотків від ціни продажу лоту;"


По оренді, Розділ 10. Особливості проведення електронних аукціонів з оренди майна (активів)
"10.3. У випадку проведення електронних аукціонів з оренди майна (активів) плата за участь (винагорода) оператора становить 5 (п’ять ) відсотків річної орендної плати за результатами електронного аукціону.

У випадку проведення електронних аукціонів з оренди майна АТ “Укрзалізниця” плата за участь (винагорода) оператора становить 1 (один) відсоток річної орендної плати за результатами електронного аукціону з урахуванням податку на додану вартість."


16 квітня 2019 року

Анонсування!!! Внесення змін ДП "Prozorro.Продажі" до Регламенту ЕТС ЦБД2

Шановні партнери!
Повідомляємо Вам, що 19 квітня 2019 року ДП "Prozorro.Продажі" опублікує оновлений варіант Регламенту ЕТС.
Зміни що вносяться, стосуються розділу 9 Регламенту, а саме розміру комісії майданчиків в бік збільшення.
Просимо взяти до уваги при плануванні бюджету витрат, тому що всі аукціони що будуть проводитись включно з 19 квітня 2019 р. і далі - будуть нарахування комісії майданчика вже буде іншою.
Градація комісій майданчиків поки не уточнена.
19 квітня ми повідомимо Вам актуальні зміни.
15 квітня 2019 року

Президент України Петро Порошенко повідомив, що підписав

Кодекс щодо процедур банкрутства

Джерело: https://www.epravda.com.ua/news/2019/04/15/647026/

.... Верховна Рада 18 жовтня 2018 року затвердила Кодекс із процедур банкрутства. Законопроект №8060, зокрема, передбачає можливість фізособам - сумлінним позичальникам - у разі складної економічної ситуації ініціювати процедуру банкрутства і очиститися від цього боргового зобов'язання, тоді як кредитор позбавлений такого права. Документ також передбачає продаж майна банкрутів на електронних аукціонах "ProZorro.Продажі".


Відкриття додаткового рахунку для клієнтів в АТ "АЛЬФА-БАНК"!

Шановні партнери, повідомляємо Вас, що з 04 квітня 2019 р. майданчик відкрив додатковий рахунок в АТ "АЛЬФА-БАНК" для переведення гарантійних та реєстраційних внесків для участі в аукціонах для Вашої зручності.


Реквізити для переказу:

ТОВ "ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП"

Юридична адреса:

01054, м. Київ, вул. Олеся Гончара, буд. 71

Фактична адреса:

03056, м. Київ, пров. Індустріальний, 23, офіс 301

р/р 26007014513401 в АТ «АЛЬФА-БАНК»

МФО 300346

Код ЄДРПОУ 34925642

Свід. ПДВ № 100295262

ІПН 349256426598

тел./факс (044) 453-22-55

Директор В.В. Козлов27 березня 2019 року

Відновлення роботи в системі Prozorro.Продажі ЦБД2

Шановні партнери!

Хочемо повідомити що від 21 березня 2019 року Наказом ДП "Prozorro.Продажі" №14 (https://drive.google.com/file/d/1ZImfyeAHOMVidwh7GtZavIXtK8HtMT7X/view) Ми успішно закінчили тестування та відновили роботу в системі.

Звертайтесь по будь-яким питанням в напрямках продаж:

- Нерухомості (Мала приватизація);

- Металобрухту;

- Оренда вагонів АТ "Укрзалізниці" по праву перевізки майна;

- Майна АТ "Укрзалізниці";

- Майна концерну ДК "Укроборонпром" і т.д.

Контактна особа:

проектний менеджер по ЦБД2 - Людмила, моб.: +38 (097) 887-58-22


7 березня 2019 року

Не будемо стояти осторонь! Держгеокадастр зриває пілот по проведенню земельних аукціонів через Prozorro.Продажі

Держгеокадастр виставив 10 лотів, вісім з яких продались з 223% підвищенням ціни (а це більш, ніж в 3 рази). На жаль, далі діло не пішло. З тих пір ніяких нових лотів в систему не давали. Головна причина, яку нам називають: ми розкриваємо всі дані учасників після аукціонів. Загалом дивно починати пілот з Прозоро.Продажі, а потім скаржитись на повну прозорість, яка є однією з головних цінностей системи.

Тому вважаємо припинення пілотного проекту необгрунтованим і закликаємо Держгеокадастр його відновити. Позицію МЕРТу можна подивитись тут:https://goo.gl/vVTMU8

Закликаємо не бути байдужими і слідкувати за ситуацією розвитку подій!


15 лютого 2019 року

Перелік осіб, відібраних фондом за напрямком діяльності "Організація відкритих торгів (аукціонів)"

Станом на 15.02.2019 року Фонд гарантування вкладів завершив акредитацію електронних майданчиків в напрямку "Організація відкритих торгів (аукціонів)" наказом №358 від 14,02,2019 р. (5c6a6ad8809bd.pdf)

Повідомляємо, що електронний майданчик в переліку номер 25.

Інформація знаходиться на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за електронною адресою - http://www.fg.gov.ua/not-paying/perelik-osib-vidib...


3 січня 2019 року

Зміни в формуванні платежів по Малій Приватизації 2019

Розмір реєстраційного внеску з 01.01.2019 р. змінюється і складатиме 834,60 грн.

Сума залежить від дати розміщення пропозиції, а не від дати публікації оголошення.

(реєстраційний внесок - сума коштів у розмірі 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року - для об’єктів малої приватизації (10 мінімальних заробітних плат - для об’єктів великої приватизації), що вноситься за реєстрацію заяви на участь у приватизації потенційним покупцем об’єкта великої приватизації на відповідний поточний рахунок органів приватизації, а потенційним покупцем об’єкта малої приватизації - на відповідний рахунок оператора електронного майданчика, який протягом п’яти робочих днів з дня проведення аукціону зараховує їх до державного або місцевого бюджету)


Джерело: Закон України "Про приватизацію державного і комунального майна" № 12 від 18.01.2018 р.


3 грудня 2018 року

Організація електронних аукціонів по оренді вагонів Укрзалізниці

(алгоритм дій)Джерело: https://info.uz.ua/news/ukrzaliznitsya-planue-ogol...29 листопада 2018 року


Шановні партнери!

Відповідно до підписаного ДК "Укроборонпром" та ДП "Prozorro.Продажі" Меморандуму щодо співпраці у побудові прозорої та ефективної системи реалізації майна від 29 жовтня 2018 року.
Рішенням відбору майданчиків було проведення відкритого конкурсу з відбору електронного торговельного майданчика із закупівель, який замінить різні майданчики, які зараз використовуються на підприємствах.
Повідомляємо, що майданчик Open Tender (ТОВ "Юкрейн Проперті Групп") входить до 10 майданчиків організаторів.
Відповідно до цього Ви можете прийняти участь по всім електронним аукціонам які будуть виставлені від всіх державних підприємств що входять в концерн ДК "Укроборонпром".5 вересня 2017 року

Семінар - тренінг від електронного майданчика

"OPEN TENDER"

Сьогодні, 5 вересня представники електронного майданчика "OPEN TENDER" провепи в Ужгороді безкоштовний навчальний семінар для розпорядників бюджетних коштів, суб'єктів господарської діяльності. 3 привітальним словом до учасників семінару звернувся директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації. Теоретичний екскурс та практичне застосування системи PROZORRO ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ на прикладі роботи електронного майданчика "OPEN TENDER" (TOB "Юкрейн Проперті Групп") провів менеджер проекту Хандога Микола.
Також менеджером проекту ПРОЗОРРО ПРОДАЖІ Державне майно Стратієнко Оксаною було представлено електронний торгівельний майданчик «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ» (ТОВ «Юкрейн Проперті Групп»), який є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO SALE». Учасники мають змоry прийняти участь у продажу активів банків, які знаходяться на стадії ліквідації у ФГВФО. та продажу державного майна, державних підприємств й організацій. Через фонд гарантування вкпадів фізичних осіб Ви маете змоry придбати такі активи, як нерухомість (земельні ділянки. будинки, квартири, нежитлові приміщення); автотранспорт; банківське обладнання; право вимоги за кредитними договорами (у цих торгах тепер можуть брати участь фізичні та юридичні особи). При продажу майна державних підприємств й організацій є можливість придбати: нерухомість (земельні ділянки, будинки, квартири, нежитлові приміщення); автотранспорт; активи державних підприємств; сировину та неліквідну продукцію.

Продаж лотів від благодійного фонду імені Св. Луки

11 липня 2017 року

Благодійний фонд імені Св. Луки у рамках проекту "Місяць доброти" збирає кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень для дітей через продаж дуже цікавих лотів. Наприклад, вечеря з міністром юстиції Павлом Петренком. Переможцем в цьому аукціоні став наш участник! Сам аукціон був дуже напруженим, адже бажаючих повечеряти з міністром чимало. Наразі кошти від продажу лоту підуть на допомогу дітям, які цього потребують.

Весь колектив електронного майданчика «Open Tender» щиро вітає переможця та бажає гарно провести час за вечерею з Павлом Петренко.
Закликаємо приймати участь у проекті "Місяць доброти", щоб допомогти дітям отримати шанс на життя!
Продаж державного майна

4 липня 2017 року


Нещодавно електронний торгівельний майданчик «Open Tender» провів свій перший продаж державного майна у пілотному проекті "Прозорро державне майно" . Лот не великий, але це тільки перший крок до плідної співпраці, корисних здобутків, безцінного досвіду. Сподіваємось, що це стане гідним стартом у подальшому професійному житті всіх співробітників електронного торгівельного майданчика «Open Tender».

Запрошуємо до співпраці, завжди до ваших послуг!


Проект "Місяць доброти"

1 травня 2017 року


Електронний торгівельний майданчик «Open Tender» підключається до проекту місяць доброти до Дня Захисту дітей. З 1 травня до 1 червня ми будемо проводити благодійні аукціони для збору коштів на апарати штучної вентиляції легень VS300 в дитячі операційні Інститут Нейрохірургії!


Фото Max Nefyodov.Міжнародне свято "День Матері - Землі"

22 квітня 2017 року


Молодий та амбіційний колектив компанії «Open Tender» дбає не тільки про своїх клієнтів, а й про навколишнє середовище.

Долучившись до міжнародного свята «Дня Матері-Землі», що відбулося 22 квітня, найактивніші співробітники електронного майданчика «Open Tender» організували суботник, де прибирали сміття та посадили декілька дерев. Зокрема дві чудові яблуньки.


Директор компанії Віталій Козлов особисто підготував місце висадки дерев та активно приймав участь у суботнику.


Сподіваємося, що ініціатива співробітників «Open Tender» стане гарним прикладом для наслідування, а посаджені дерева подарують багато смачних плодів.