ТОВ «Юкрейн Проперті Групп» є офіційним учасником реформи системи Прозорро державні закупівлі та Прозорро державні продажі.

Електронний майданчик «OPEN TENDER продажі» одним із перших отримав акредитацію та авторизований для проведення торгів щодо продажу активів неплатоспроможних банків за процедурою ФГВФО, продажу майна державних та комунальних підприємств, проведення малої приватизації.

«OPEN TENDER продажі» займає лідируючи позиції у рейтингу майданчиків у системіПрозорро державні продажі по кількості проведених аукціонів, що є показником надійності, працездатності та сумлінного виконання майданчиком своїх зобов'язань.

  1. Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ» пройшов акредитацію від 15.02.2019 року Фонд гарантування вкладів завершив акредитацію електронних майданчиків в напрямку "Організація відкритих торгів (аукціонів)" наказом №358 від 14,02,2019 р. (5c6a6ad8809bd.pdf)
  2. Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ» пройшов акредитацію від 21,.03.2019 року Наказом ДП "Prozorro.Продажі" №14 (https://drive.google.com/file/d/1ZImfyeAHOMVidwh7GtZavIXtK8HtMT7X/view) в системі"Prozorro.Продажі" ЦБД2


Ви можете купувати майно/право вимоги чи взяти в оренду майно таких юридичних осіб, як:

* Фонд гарантування вкладів фізичних осіб;

* державні підприємства та організації;

* активи банків;

* юридичних осіб та/або суб’єктів господарювання приватної форми власності.


Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ДЕРЖАВНІ ПРОДАЖІ»: — це проста, зручна та прозора система електронних торгів, що унеможливлює прояви будь-яких корупційних дій та створює рівні можливості на ринку біржової торгівлі.

- Комерційна нерухомість;

- Житлова нерухомість;

- Земельні ділянки різного призначення;

- Вантажні та легкові автомобілі, спецтехніка;

- ІТ обладнання;

- Банківське обладнання;

- Право вимоги за кредитними договорами;

- Право орендувати приміщення у державних установ.

- Нерухомості (Мала приватизація);

- Металобрухту;

- Оренда вагонів АТ "Укрзалізниці" по праву перевізки майна;

- Майна АТ "Укрзалізниці";

- Майна концерну ДК "Укроборонпром" і т.д.


Раді будемо допомогти!

Звертайтесь по будь-яким запитанням з 9:00 до 18:00

Моб. +38(067) 725-99-73

Моб. +38(097) 887-58-22