Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ПРОДАЖІ» (ТОВ «Юкрейн Проперті Групп») є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO SALE»

Ви маєте змогу прийняти участь у продажу активів банків, які знаходяться на стадії ліквідації у ФГВФО, та продажу державного майна, державних підприємств й організацій.

Через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ви маєте змогу придбати таки активи:

- нерухомість (земельні ділянки, будинки, квартири, нежитлові приміщення);

- автотранспорт;

- банківське обладнання;

- право вимоги за кредитними договорами (у цих торгах тепер можуть брати участь фізичні та юридичні ососби).

При продажу майна державних підприємств й організацій ви можете придбати:

- нерухомість (земельні ділянки, будинки, квартири, нежитлові приміщення);

- автотранспорт;

- активи державних підприємств;

- сировину та неліквідну продукцію;

Наша команда складається з професіоналів, які чітко усвідомлюють потреби ринку та клієнтів. Всі співробітники команди готові допомогти нашім клієнтам у проведенні роботи на майданчику.

Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ПРОДАЖІ» — це проста, зручна та прозора система електронних торгів, що унеможливлює прояви будь-яких корупційних дій та створює рівні можливості на ринку біржової торгівлі.

Також ТОВ «Юкрейн Проперті Групп» є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO Державні Закупівлі», які проводяться на електронному торговельному майданчику «OPEN TENDER Державні закупівлі»

Відкрийте державні продажі разом з «OPEN TENDER ПРОДАЖІ»


Електронний торговельний майданчик «OPEN TENDER ПРОДАЖІ» (ТОВ «Юкрейн Проперті Групп») пройшов повторну акредитацію у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. Рішення Фонду №520 від 14.02.2017 року.