Електронний майданчик «OPEN TENDER продажі» в системі ProZorro.Продажі який працює по таким напрямкам:

1.Активи Банків ФГВФО

Реалізація активів банків-банкрутів, які знаходяться в управлінні “Фонду гарантування вкладів фізичних осіб” (ФГВФО). Серед активів: майнові права, права вимоги, дебіторської заборгованості тощо

2.Майно Державних та Комунальних Підприємств України

Активи державних та комунальних підприємств, що співпрацюють з ДП ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ по всій Україні

3.Ринок металобрухту та відпрацьовані мастила (оливи)

4.Мала Приватизація

Продаж підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній, які належать державі (Фонду державного майна України) чи місцевій владі. Але на відміну від приватизації великої, мала приватизація обмежується об'єктами вартістю до 250 млн грн.

5.Комерційні Торги

Продаж власного майна приватних компаній. Замовники можуть продавати власне майно, кредити, дебіторську заборгованість та подібні активи через нашу систему.

6.Оренда Майна

Оренда майна, яким володіють підприємства різної форми власності або знаходятьсяі на балансах міст. Це не тільки приміщення, а ще й площини під розміщення тимчасових пересувних споруд (МАФів), ярмарків, торговельних місць, паркувальних майданчиків тощо

7.Оренда Землі

Продаж прав на оренду земельних сільськогосподарських ділянок, якими розпоряджається Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр)

8.Держгеонадра

Продаж спеціальних дозволів на користування надрами України - ділянками, якими розпоряджається Державна служба геології та надр України (Держгеонадра)

9.Укрзалізниця

По-перше - продаж прав на користування власними вантажними вагонами (оренда).

По-друге - продаж і оренда активів “Української залізниці” по всій країні

10.Укроборонпром

Активи всіх підприємств-учасників концерну. Об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні

11.Ринок Деревини

Активи всіх підприємств-учасників Лісових господарств. Продаж обробленої та необробленої деревини. Продаж необробленої деревини на електронних аукціонах в рамках пілотного проекту.

12.Банкрутство

Продаж будь-якого майна, нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, акцій, цінних паперів юридичних та фізичних чи юридичних осіб які є перебувають у стадії банкрутства.

13.Митні аукціони

Продаж будь-якого майна, нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, акцій, цінних паперів юридичних та фізичних чи юридичних осіб які є перебувають на балансі Митної Держмитслужби за рішенням комісії, утвореної відповідно до пункту 7 Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 1998 р. № 1340